Hakkımızda

SETRİNE TESETTÜR GİYİM HAKKINDA


Setrine tesettür giyimde ürettiği yeni sezon tesettür ürünlerini sizlere sunan, yeniliği ve kaliteyi kendine vizyon edinmiş, yeni sezon tesettür trendlerini en uygun fiyatlar ile sizlere sunan bir tesettür giyim markasıdır.
Tesettür giyim mağazacılığı yapan Setrine artık setrine.com e-ticaret sitesi ile tesettür giyim müşterilerinin memnuniyetini misyon olarak belirlemiştir. 

Tesettür giyim sadece günümüzün modası değil muhafazakâr kesimden tesettür giyimi kendine şart gören kadınların yaşam biçimidir. Tesettür giyim böylesine yaygınken haliyle birbirinden farklı zevkler için yüzlerce tesettür giyim modelleri ve tesettür trendleri ortaya çıkmıştır. Tesettür giyimde en çok talep edilen modelleri arasında tesettür elbise, abiye, tesettür kombin modelleri, tunik, ferace, ikili takım modelleri gelir.

25 Yıllık tecrübesi ile en şık tesettür giyim modellerini üreten ve en uygun fiyatlar ile müşterilerine sunan Setrine, hızlı gönderim ayrıcalığı ve güvenlik önlemleri sayesinde tesettür giyim sektörünün tercih edilen markalarından olmuştur.

Yeni moda tesettür kıyafet üreticisi Setrine dünya trendlerini tesettür giyim ile buluşturan ve yenilikçi tesettür kıyafet tasarımları ile her zaman farkındalığını hissettirmiş olmanın verdiği mutluluğu indirimli tesettür giyim kategorisinde müşterileri ile paylaşıyor.

YENİ SEZON TESETTÜR GİYİM


Kendine özgü tasarımları ve kaliteli odaklı tesettür elibise ve tesettür abiye en çok tercih edilen tesettür modelleri arasındadır. Sıradışı tesettür kombinleri kapalı giyim tercih edenlerin en sevdiği tesettür modelleri ararasındadır. Aracı olmadan tesettür ürünlerinin üretimden müşteriye ulaştırılması uygun fiyatlalı tesettür sitesi olmasını sağlıyor. Tesettür yeni ürünler kategorisinde trend tesettür modellerini tesettür giyim tercih edenlere ulaştırıyor. Kışın soğunda içinizi ısıtacak tesettür yelek, tesettür mont, tesettür kap, tesettür trenç, tesettür kaban, tesettür panço ve tesettür hırka ürünlerini müşterilerine ulaştırıyor.
DMCA.com Protection Status
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.